Paranormalno

Join the forum, it's quick and easy

Paranormalno
Paranormalno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
avatar
Manijak
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 3
Reputation : 0
Datum upisa : 24.08.2018

Horror Prica - Sjena Empty Horror Prica - Sjena

Pet Avg 24, 2018 7:39 pm
]Bio sam na poslu, crtao sam nešto i morao sam u WC. Hodnik je jako dugačak a toalet je na samom kraju. Otišao sam do tamo bez problema i prvo uključio osvjetljenje u kupatilu (štedimo struju  ). Prekidač je u hodniku, dakle još nisam otvorio vrata. Toalet je dosta veliki, u prvom dijelu su lavaboi gdje se peru ruke sa ogledalima a dalje se nalaze 4 kabine sa wc šoljama. Zadnja kabina (gledano od ulaza) je stalno zaključana zbog nekog problem sa instalacijama koji ne može da se popravi bez rušenja pola kupatila. Dio sa wc kabinama osvijetljen je sa 2 neonske cijevi, isto kao i prvi dio sa lavaboima ali u tom dijelu (gdje su kabine) jedna od cijevi ne radi (ona koja je iznad kabina) pa je malo mračno pošto nema prozora.

Dakle, u trenutku kada sam otvorio vrata i zakoračio unutra vidio sam dosta jasno definisane ljudsku sjenu. Nisam mogao razlikovati detalje kao što su lice jer je "sjena" bila apsolutno crna ali su vanjski obrisi imali žensku formu, sitne gradje i mislim da je imala i dugu kosu jer nisam mogao vidjeti obrise vrata. Više puta sam imao takva iskustva ali nikada nisam vidio "sjenu" jasno kao danas. Bila je tu jako kratko, dakle otvorio sam vrata, zakoračio i tada sam shvatio da je i ona tu i stao sam. U narednom trenutku je nestala prema zaključanoj kabini, jednostavno je prošla kroz vrata. Da se ne lažemo, umro sam od straha, zakoračio sam unazad i najvećom mogućom brzinom sam zatvorio vrata i odlepršao prema kancelariji. Kolegama sam rekao da mi je pozlilo u WC-u jer sam, prema njihovim riječima, izgledao kao leš.
Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu