Paranormalno

Join the forum, it's quick and easy

Paranormalno
Paranormalno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Dominik Knezevic
Dominik Knezevic
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 1
Reputation : 2
Datum upisa : 23.08.2018
Godina : 20

Prizivanje duhova Empty Prizivanje duhova

Čet Avg 23, 2018 2:22 pm
Message reputation : 100% (2 votes)
Evo jedna prica od Admina Dominik-a

U mojoj okolici nalazi se puno napustenih kuca.Moje drustvo i ja smo veoma volili istrazivati napustene,uklete kuce...Jednoga dana skupili smo se svi i bili smo spremni da krenemo u avanturu.Pronasli smo jednu staru kucu koja je jedva stojala na svome temelju,zidovi su joj bili stari,ali i ispucani.Vrata su bila zakljucana,jedini ulaz bio je razbijeni prozor.Ja kao najhrabriji,i kao voda te skupine poceo sam ulaziti u tu kucu.Kada sam usao neka me jeza odjednom obuhvatila.Osjetio sam miris truleza,znao sam da je on tu Twisted Evil .Medutim nisam htio plasiti svoju ekipu kao i sebe.Polako su svi usli.Krenuli smo istrazivati,ali nas je veoma plasio skripanj drvenih daski koje su se nalazile ispod nas.
Poceli smo gledati sta se to nalazi u kuci,htjeli smo izviditi situaciju.Nikoga nije bilo.Slijedeci dan smo ponovo dosli u tu kucu.Bio sam spreman za ritual,medutim muji drugovi i nisu bas.Zapalili smo svijece i sjeli u krug.PS : (ZA RITUAL POTREBNE SE MALE SVIJECE,CETRI OSOBE,SVJECE ZAPALITI OKO VAS I JEDNU U SREDINU.Ko zeli da sazna ritual neka se javi u sobu Pitanja.) Krenulo je prizivanje culi smo da je tu svi smo se tako da kazem usrali.Krenuo sam da odjavim ritual i to me je zamalo kostalo zivota.Taj duh ili demon bio je veoma opasan.Stolica je pala,zavjesa se pocela pomjerati.Zadnje rijeci odjavljivanja su bile naj teze.Odjavio sam ritual i sve je stalo.Pobjegli smo iz te kuce i ne planiramo je vise posjecivati.

Evo moga iskustva,naravno bit ce ih jos.Podjelite nas Forum i Nasu Grupu s prijateljima Smile Uzivajte I love you

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu